Wdrożenia i konsultacje

Nasza specjalność to kompleksowe wdrażanie systemów informatycznych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Jesteśmy autoryzowanym i doświadczonym partnerem Comarch. Posiadamy szerokie kompetencje z zakresu systemów Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL.

Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu:

-analizy potrzeb klienta

-doboru optymalnej konfiguracji oraz dostarczania oprogramowania i sprzętu

-wdrożenia oprogramowania i szkolenia pracowników

-wykonania dodatkowych raportów

-opieki powdrożeniowej nad systemem

 

Comarch ERP Optima - program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży.

Comarch ERP XL - zintegrowany system klasy ERP dla dużych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych.


Comarch ERP Mobile - rozwiązania mobilne idealnie dopasowane dla twojej firmy. Mobile BI, Mobile Sprzedaż, e-pracownik na Twoim smartfonie i tablecie.

iBard24 - profesjonalna usługa do automatycznego tworzenia kopii zapasowych danych w Twojej firmie.


Comarch ERP e-Sklep - narzędzie do prowadzenia sprzedaży internetowej.

Comarch ERP Pulpit Kontrahenta – platforma internetowa do obsługi sieci sprzedaży w systemie B2B.


OptiMED24 - oprogramowanie do kompleksowego zarządzania przychodnią. Z systemu może korzystać praktycznie każda placówka medyczna, niezależnie od własnego schematu organizacyjnego.


Comarch Mobile Business Intelligence - przeznaczony jest dla osób, które chcą mieć stały dostęp do najnowszych informacji o sytuacji firmy, wszędzie tam, gdzie akurat się znajdują.

Comarch BI Cloud - gotowe raporty i analizy BI opracowane przez specjalistów, dostępne w chmurze Comarch, które pomogą przeanalizować dane z dowolnego systemu źródłowego.