Sprzęt, oprogramowanie i serwis


Od samego początku działalności zajmujemy się kompleksową obsługą klientów obejmującą dobór i dostawy sprzętu komputerowego oraz oprogramowania. Stawiając na profesjonalizm w relacjach z kontrahentami staliśmy się przedstawicielami większości producentów sprzętu komputerowego. Oferujemy atrakcyjne warunki handlowe oraz wsparcie w doborze leasingu. Naszym Klientom zapewniamy wyłącznie sprawdzone, kompleksowe rozwiązania.


 

Naszym klientom pomagamy dobrać odpowiedni sprzęt i oprogramowanie pod kątem działania firmy. Dostarczamy laptopy, stacje graficzne, stacje robocze, serwery, oprogramowanie, tablety, ultrabooki.


 
 

Od 1991 roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Apple na Polskę. Pomagamy naszym klientom nie tylko dobrać sprzęt dopasowany do ich potrzeb ale również zajmujemy się jego późniejszym serwisowaniem. Więcej.

 

 

Wykorzystując nasza wiedzę i zdobyte doświadczenie pomożemy wybrać odpowiednie urządzenie aby podnieść wydajność i zredukować koszty prowadzenia biura.


 
 

Posiadamy szeroki asortyment materiałów eksploatacyjnych do faksów, kserokopiarek, drukarek laserowych i atramentowych - zarówno oryginalnych jak i sprawdzonych zamienników.

 

 

Prowadzimy serwis komputerów, drukarek, telefonów i tabletów. Rzetelnie ocenimy stan i naprawimy uszkodzony sprzęt.