Comarch BI Point

Narzędzia analityczne od dawna były kojarzone z dużymi przedsiębiorstwami. Długi i kosztowny proces wdrożenia powodował, że tylko duzi mogli sobie pozwolić na zaawansowane analizy. Dla małych graczy z sektora MSP takie rozwiązania pozostawały poza ich możliwościami finansowymi. Brak analiz informacji, które przecież posiadali, utrudniał efektywną konkurencję z największymi. 

To się jednak powoli zmienia, czego dowodem jest premiera Comarch BI Point. Dzięki oparciu rozwiązania o chmurę obliczeniową nie jest wymagana inwestycja we własna infrastrukturę a predefiniowane zestawy raportów umożliwiają menadżerom prowadzić codzienne analizy w łatwy i przyjazny sposób. Dzięki niskiemu progowi wejścia narzędzie to idealnie nadaje się do sektora małych i średnich przedsiębiorstw a nawet mikrofirm.

null

Producent BI Point postarał się aby jego produkt podążał za najnowszymi trendami takimi jak mobilność i przejrzystość interfejsu. Analizy BI można prowadzić zarówno przez przeglądarkę internetowa jak i wprost ze swojego smartfona czy tabletu. Niezależnie od systemu źródłowego, czy to jest InsERT, Symfonia czy też Comarch - BI Point zawsze będzie działał tak samo.

Więcej informacji o Comarch BI Point można wyczytać w książeczce „Pięć raportów niezbędnych dla Twojej firmy”

Kliknij by pobrać książeczkę